?

Log in

entries friends calendar profile Добре поїхали Previous Previous Next Next
На крилах до Сухолуччя, і далі! - Клуб екологічного туризму "Добре поїхали"
jarkokozak
dobre_poixaly
jarkokozak
На крилах до Сухолуччя, і далі!


В суботу, 1 жовтня, клуб Добре поїхали! разом із ПоліссяONEзапрошують вас у незвичну подорож!
Через шлюз Київської ГЕС виходимо у київське море і прямуємо до колишньої резиденції та мисливських угідь нашого "колишнього" (Януковича) в Сухолуччі. Стартуємо раненько, о восьмій ранку від Поштової площі, щоб мати більше часу на екскурсії та прогулянки. В лісах поблизу резиденції у великій кількості водяться козулі, олені, кабани, сподіваємось, нашим фотографам пощастить з трофеями.
Після оглядин резиденції (див. фото) виходимо на територію проектованого Дніпровсько-Тетерівського національного парку.
Для завзятих мандрівників та дослідників свою програму підготував фотограф дикої природи, автор National Geographic, природоохоронець Mykhailo Bogomaz
Він поведе вас у один із найглухіших куточків київського Полісся - болото Котилева. Якщо ви налаштовані в похід за справжніми шедеврами, осінніми фотографіями справді дикої природи, то це варіант саме для вас. І поради досвідченого майстра завжди стануть в нагоді.
А для тих, хто бажає розслабитись і релаксувати - відпочинок в лісі чи на березі водосховища, пікнік на природі, тощо. Повернення до Києва плануємо на 19 годину.
Вартість подорожі - 650 грн з особи (включає плату за відвідування резиденції).
Попередня реєстрація і оплата обов'язкова!
Заявки надсилати на адресу dobre.poixaly@gmail.com
Контакти: (067) 407-82-32 Ярослав Козак

Важливо! Рейс може бути відкладений або скасований через погодні умови, про що усі пасажири будуть повідомлені заздалегідь. В разі зміни погодних умов під час подорожі, час перебування в Сухолуччі може бути скорочений.

Tags: , ,

Leave a comment