Кухонний комбайнер (jarkokozak) wrote in dobre_poixaly,
Кухонний комбайнер
jarkokozak
dobre_poixaly

«Добре поїхали» зустрічає Новий рік в Карпатах!!!

Дешево і сердито весело на турбазі в Закарпатті з 29 грудня по 4 січня ми зірвемо дах всім учасникам цього незабутнього дійства :))Виїзд з Києва 28 грудня, напрямок Київ – Мукачево. Квиточки бажано брати вже сьогодні, потім не буде!!! Імовірно, ще замовимо бусік для безбілетних…

Шість діб на базі разом з харчуванням будуть коштувати 720 грн з особи (при поселенні 3-4 чол в номері) або 840 грн (при поселенні 2 чол в тримісному номері). Номери туркласу, душові на поверсі.

База розташована в районі між Мукачево та Іршавою. Щодня планується довезення туристів до гірськолижних трас СТК Синяк. Прокат лиж 30-35 грн на день. Обіцяють знижки на підйомники.


На новий рік готується новорічна програма. (всім взяти костюми на бал-маскарад, ГГГ)
Кожного вечора - танцювальні вечори (це інформація від власників турбази)
Вигідне розташування бази дає можливість організувати екскурсії в Ужгород, Мукачево, Хуст, замки Закарпаття (Невицький, Середнянський, Виноградівський, Хустський), Середнянський винзавод (екскурсія з дегустацією). І, звичайно, походи в гори.

Умови участі:
Гроші за турбазу необхідно внести якнайшвидше, оскільки претендентів на неї багато. Якщо ми це зробимо до кінця тижня – зможемо викупити всю базу виключно для спільноти «ДОБРЕ, ЩО МИ ПОЇХАЛИ!!!»

Контакти:
8-063- 703- 19-69 Ярко
y_kozak(гав-гав)ua.fm
аська: 175149129

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 22 comments