Кухонний комбайнер (jarkokozak) wrote in dobre_poixaly,
Кухонний комбайнер
jarkokozak
dobre_poixaly

«Добре поїхали» зустрічає Новий рік в Карпатах!!!

Дешево і сердито весело на турбазі в Закарпатті з 29 грудня по 4 січня ми зірвемо дах всім учасникам цього незабутнього дійства :))Виїзд з Києва 28 грудня, напрямок Київ – Мукачево. Квиточки бажано брати вже сьогодні, потім не буде!!! Імовірно, ще замовимо бусік для безбілетних…

Шість діб на базі разом з харчуванням будуть коштувати 720 грн з особи (при поселенні 3-4 чол в номері) або 840 грн (при поселенні 2 чол в тримісному номері). Номери туркласу, душові на поверсі.

База розташована в районі між Мукачево та Іршавою. Щодня планується довезення туристів до гірськолижних трас СТК Синяк. Прокат лиж 30-35 грн на день. Обіцяють знижки на підйомники.


На новий рік готується новорічна програма. (всім взяти костюми на бал-маскарад, ГГГ)
Кожного вечора - танцювальні вечори (це інформація від власників турбази)
Вигідне розташування бази дає можливість організувати екскурсії в Ужгород, Мукачево, Хуст, замки Закарпаття (Невицький, Середнянський, Виноградівський, Хустський), Середнянський винзавод (екскурсія з дегустацією). І, звичайно, походи в гори.

Умови участі:
Гроші за турбазу необхідно внести якнайшвидше, оскільки претендентів на неї багато. Якщо ми це зробимо до кінця тижня – зможемо викупити всю базу виключно для спільноти «ДОБРЕ, ЩО МИ ПОЇХАЛИ!!!»

Контакти:
8-063- 703- 19-69 Ярко
y_kozak(гав-гав)ua.fm
аська: 175149129

Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 22 comments