Кухонний комбайнер (jarkokozak) wrote in dobre_poixaly,
Кухонний комбайнер
jarkokozak
dobre_poixaly

4-5 квітня, Вилково та Єрмаків острів

Весна. Найбільш омріяна та очікувана для всіх мандрівників пора року. В очікуванні тепла і сонця поглядаємо на календар, і з приємністю фіксуємо, як з кожним днем невпинно зростає тривалість світлового дня. Рахуємо дні до першої по справжньому весняної подорожі.

Весна приходить сюди найраніше. По всій країні ще снігові замети не розтанули, а в затишному місті над Дунаєм вже розцвіли абрикоси. Розпустились верби над каналами-єриками, а в охайних садочках масово цвітуть тюльпани й нарциси. Та місцевим жителям ніколи милуватись цими красотами, адже у них гаряча пора, справжні жнива. Силою могутнього прадавнього інстинкту, мільйонні косяки дунайського оселедця спрямовані з морських просторів до гирла Дунаю - назустріч потужному потоку Великої Води. Мерехтить світло в очеретяних рибальських хатинках, розкиданих на численних островах, лабіринтами проток снують човни-бабайки, розставляються сіті - виловлений навесні оселедець годує вилківчан протягом всього року.

Традиційно, вже восьмий рік підряд, наша "блогерська" тусовка на початку квітня відкриває туристичний сезон на Дунаї. Ми приїжджаємо туди першими, і нам там особливо раді. Минулого року фахівцями Дунайського біосферного заповідника спеціально для нас був розроблений і успішно впроваджений новий маршрут - корабликом на Єрмаків острів, вгору по Дунаю. Як пройшов наш орнітологічний фототур, ви можете побачити у цих фотоальбомах (1, 2). Цього разу теж плануємо дві водні екскурсії (в суботу - до моря, в неділю - на Єрмаків острів), екскурсії по місту, святкову вечерю з унікальними рибними стравами, ночівлю на березі самого Дунаю.

програма подорожі, реєстрація

Tags: Вилково, Дунай, заповідники, тури вихідного дня
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments