Кухонний комбайнер (jarkokozak) wrote in dobre_poixaly,
Кухонний комбайнер
jarkokozak
dobre_poixaly

4-5 квітня, Вилково та Єрмаків острів

Весна. Найбільш омріяна та очікувана для всіх мандрівників пора року. В очікуванні тепла і сонця поглядаємо на календар, і з приємністю фіксуємо, як з кожним днем невпинно зростає тривалість світлового дня. Рахуємо дні до першої по справжньому весняної подорожі.

Весна приходить сюди найраніше. По всій країні ще снігові замети не розтанули, а в затишному місті над Дунаєм вже розцвіли абрикоси. Розпустились верби над каналами-єриками, а в охайних садочках масово цвітуть тюльпани й нарциси. Та місцевим жителям ніколи милуватись цими красотами, адже у них гаряча пора, справжні жнива. Силою могутнього прадавнього інстинкту, мільйонні косяки дунайського оселедця спрямовані з морських просторів до гирла Дунаю - назустріч потужному потоку Великої Води. Мерехтить світло в очеретяних рибальських хатинках, розкиданих на численних островах, лабіринтами проток снують човни-бабайки, розставляються сіті - виловлений навесні оселедець годує вилківчан протягом всього року.

Традиційно, вже восьмий рік підряд, наша "блогерська" тусовка на початку квітня відкриває туристичний сезон на Дунаї. Ми приїжджаємо туди першими, і нам там особливо раді. Минулого року фахівцями Дунайського біосферного заповідника спеціально для нас був розроблений і успішно впроваджений новий маршрут - корабликом на Єрмаків острів, вгору по Дунаю. Як пройшов наш орнітологічний фототур, ви можете побачити у цих фотоальбомах (1, 2). Цього разу теж плануємо дві водні екскурсії (в суботу - до моря, в неділю - на Єрмаків острів), екскурсії по місту, святкову вечерю з унікальними рибними стравами, ночівлю на березі самого Дунаю.

програма подорожі, реєстрація

Tags: Вилково, Дунай, заповідники, тури вихідного дня
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments