Кухонний комбайнер (jarkokozak) wrote in dobre_poixaly,
Кухонний комбайнер
jarkokozak
dobre_poixaly

Відпустка в Карпатах 2016. Верховина.

Проект "Відпустка в Карпатах" 2016 стартував!

Відкрито реєстрацію на один із трьох запланованих заїздів: з 06 по 14 серпня у Верховині, на базі "Водограю Карпат".
програма та реєстрація


Про дати і місце проведення інших двоє заїздів ведемо обговорення, деталі нижче:

Для інших двох заїздів місце проведення і дати ще не фіксовані, тому важливою є думка людей, які хотіли би взяти участь в проекті.
По датах заїзди можуть відбутися:
з 16 по 24 липня або з 23 по 31 липня
з 14 по 21 серпня або з 20 по 28 серпня
плюс-мінус кілька днів, при потребі

Місцем проведення таборів можуть бути як наші «традиційні» точки, такі як Микуличин, Колочава чи Кобилецька поляна, або ж нові – для прикладу це Усть-Чорна чи Рахів (Богдан інші околиці) в Закарпатті, Дземброня на Прикарпатті чи околиці Вижницького НПП на Буковині.
Умовно варіанти можна поділити на дві категорії: звичайний заїзд і спортивний заїзд. У зв’язку з тим, що в попередні роки група постійно ділилась на «більш активну» і «менш активну» частини, є смисл розділити групи на окремі заїзди.
«Звичайний» варіант передбачає традиційну програму, де нескладні походи в гори чергуються з днями для фото прогулянок, відпочинку чи «музейними» днями. Для реалізації програми підходять Верховина, Микуличин, Кобилецька Поляна, Вижниця й околиці. Можливо, й Колочава.
«Спортивний» варіант розрахований на активно ходячих в гори фотографів, за умов хорошої погоди виходи в гори плануються на кожний день. Базовим табором може бути Усть-Чорна, Рахів та околиці, Дземброня. Також може бути «спортивний» заїзд у Верховину (хоча більшість тут вже були) але із новими маршрутами: Чивчин, Піп іван, Гринявські гори, Ротило і Лисина Космацька тощо.

Прохання до тих учасників клубу, які планують «Відпустку в Карпатах» у 2016 році, висловитись за бажані для вас дати і цікаве вам місце проведення.
Tags: Верховина, Карпати, відпустка
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments