?

Log in

No account? Create an account
entries friends calendar profile Добре поїхали Previous Previous Next Next
Конкурс "Краще фото з Добре поїхали" буде проводитись кожного місяця! - Клуб екологічного туризму "Добре поїхали" — LiveJournal
jarkokozak
dobre_poixaly
jarkokozak
Конкурс "Краще фото з Добре поїхали" буде проводитись кожного місяця!

Готуючись до випуску клубного календаря нашої туристичної спільноти на 2018 рік, ми вирішили провести конкурс серед наших учасників клубу на кращу світлину року. Для цього був створений спільний альбом в мережі фейсбук, куди 28 авторів завантажили свої кращі фотографії, зроблені на маршрутах "Добре поїхали".

Переможці конкурсу були визначені "народним голосуванням", тобто чиє фото вподобало більше учасників, той і стає переможцем, та отримує головний приз - подорож до Поліського заповідника.

Голосування тривало до 20 листопада, і лише в останній день конкурсу визначився переможець (на головний приз претендували щонайменше п'ять фото).


Переможець конкурсу: фото "Чорногірський хребет", автор - Оксана Боброва (м. Одеса).

Призери конкурсу: фотографії "Острів Джарилгач" Катерини Зоріної (Київ) та "Різдвяна казка" Тетяни Турейської (Київ)

Найоригінальніше фото: "Незабутня зустріч", автор Діана Цуканова.


Загалом, красивих фотографій з усіх куточків нашої країни дуже й дуже багато, обов'язково перегляньте їх в цьому альбомі.

Від організаторів прийнято рішення проводити такий конкурс кожного місяця, так нам легше буде зробити підбірку найкращих фотографії клубу в новому туристичному році, і матимемо більше часу на підготовку клубного календаря. Призами в щомісячному конкурсі стануть одноденні подорожі з "Добре поїхали".

Tags: ,

Leave a comment