?

Log in

No account? Create an account
entries friends calendar profile Добре поїхали Previous Previous Next Next
Клуб екологічного туризму "Добре поїхали" — LiveJournal
jarkokozak
dobre_poixaly
jarkokozak
Originally posted by freckle06 at Екостежки Міжрічинського парку
Не встигла я як слід переварити захоплення від фотографій нової екостежки через Бондарівське болото у Міжрічинському парку, як випала нагода побачити її на власні очі. Звісно ж до парку я вже традиційно вирушила з клубом «Добре поїхали». Поїздка трохи відрізнялася від звичайної, бо виїзжджали ми з Києва досить таки пізнно і поверталися також пізно))). Цілий день гуляли парком, відвідали аж три екостежки, а у вечірній час на нас чекала велика вечеря з багаттям від гуру кулінарії Ярослава Козака. А тепер по порядку)

Осінній Міжрічинський парк...Collapse )

Tags: ,

Leave a comment
jarkokozak
dobre_poixaly
jarkokozak

Все колись буває вперше.
Вперше маємо три вихідних у жовтні, і вперше плануємо подорож на Дунай восени.


Новий експериментальний маршрут, в основі якого лежить концепція комфортного і неспішного відпочинку на березі Дунаю – далеко від міського шуму, на острівній території Вилкова, на фешенебельній базі «Пелікан». Склавши маршрут і графік так, щоб провести якнайбільше часу на Дунаї, і якнайменше часу в переїздах по розбитих вщент дорогах, ми даємо можливість відпочиваючим вивчити місто на воді та заповідну Дунайську дельту по максимуму – з усіма можливими водними і пішохідними екскурсіями. А якщо нам і цього буде замало, то для нас придумають нові програми, як навесні було з Єрмаковим островом.
Так, ми в курсі, що за три дні можна об'їхати всю Бессарабію. Але ми не женемось ні за кілометрами, ні за кількістю відвіданих об'єктів. В даній програмі пріоритетами є: зручний графік і комфортний відпочинок; максимум цікавого на місці, в заповідній дунайській дельті, ексклюзивні і нестандартні авторські програми та кулінарна складова – найцікавіші і найоригінальніші страви ліпованської рибної кухні.
програма та реєстрація
15% знижки для читачів даної сторінки 

Tags: , , ,

1 comment or Leave a comment
jarkokozak
dobre_poixaly
jarkokozak

Яка вона, осінь на Поліссі?Найкраща пора для мандрівників і фотографів, час ягід та грибів, вересу й меду. Ранкових туманів над ставками і атмосферних вечорів біля вогнища. Запрошую до нашої маленької і дружної компанії: програма подорожі та реєстрація.

Tags: , ,

Leave a comment
jarkokozak
dobre_poixaly
jarkokozak


В суботу, 1 жовтня, клуб Добре поїхали! разом із ПоліссяONEзапрошують вас у незвичну подорож!
Через шлюз Київської ГЕС виходимо у київське море і прямуємо до колишньої резиденції та мисливських угідь нашого "колишнього" (Януковича) в Сухолуччі. Стартуємо раненько, о восьмій ранку від Поштової площі, щоб мати більше часу на екскурсії та прогулянки. В лісах поблизу резиденції у великій кількості водяться козулі, олені, кабани, сподіваємось, нашим фотографам пощастить з трофеями.
Після оглядин резиденції (див. фото) виходимо на територію проектованого Дніпровсько-Тетерівського національного парку.
Для завзятих мандрівників та дослідників свою програму підготував фотограф дикої природи, автор National Geographic, природоохоронець Mykhailo Bogomaz
Він поведе вас у один із найглухіших куточків київського Полісся - болото Котилева. Якщо ви налаштовані в похід за справжніми шедеврами, осінніми фотографіями справді дикої природи, то це варіант саме для вас. І поради досвідченого майстра завжди стануть в нагоді.
А для тих, хто бажає розслабитись і релаксувати - відпочинок в лісі чи на березі водосховища, пікнік на природі, тощо. Повернення до Києва плануємо на 19 годину.
Вартість подорожі - 650 грн з особи (включає плату за відвідування резиденції).
Попередня реєстрація і оплата обов'язкова!
Заявки надсилати на адресу dobre.poixaly@gmail.com
Контакти: (067) 407-82-32 Ярослав Козак

Важливо! Рейс може бути відкладений або скасований через погодні умови, про що усі пасажири будуть повідомлені заздалегідь. В разі зміни погодних умов під час подорожі, час перебування в Сухолуччі може бути скорочений.

Tags: , ,

Leave a comment
jarkokozak
dobre_poixaly
jarkokozak
17 вересня запрошую учасників спільноти в політ до Трахтемирова!


Це буде не просто політ на чудовому судні з підводними крилами в режимі "туди-назад", ми матимемо море часу для прогулянки, дослідження і фотографування Трахтемирівського півострова, орієнтовно з 10 до 17 години!
За цей час навіть куліш можна зварити!

Програма та реєстрація
#добрепоїхали
Увага! Тур для дорослих та дорослих дітей (віком від 7 років).

Tags:

2 comments or Leave a comment
jarkokozak
dobre_poixaly
jarkokozak

Запрошую учасників спільноти приєднатись до подорожі по новому, експедиційному маршруту, який розробляємо спільно з працівниками Джарилгацького національного природного парку. Спростереження за рослиним і тваринним світом, фотографування птахів і кпитних - головна тема цієї мандрівки. Проживання в експедиційних, але комфортних умовах, відпочинок на морі, смачні страви з свіжовиловленої риби./

програма та реєстрація


фото надано НПП Джарилгацький (весь альбом)

Tags: , ,

Leave a comment
jarkokozak
dobre_poixaly
jarkokozak
Дивіться, хто прийшов!
В наших клубних мандрівках завжди є щось особливе, що відрізняє їх від звичайних турів, сотнями пропозицій яких завалений інтернет-простір. Це і тепла, душевна компанія однодумців, яка створює "домашню" атмосферу подорожі, і чудові люди, друзі клубу, які зустрічають нас на місцях. А ще - наші невтомні фотографи і блогери, які у своїх репортажах максимально точно і яскраво передають всю красу наших маршрутів. З розділу "блоги", дякуючи старанням Ольги Троханчук, YСлави Кузнєцова,  Галини Аксьонової та інших авторів, ви завжди дізнаєтесь більше, ніж з програми самого туру.
І ось, в нашому клубі поповнення - у мандрівку "Надслучанська Швейцарія" 15-17 липня з нами їде топ-блогер ibigdan сподіваюсь, додатково представляти не треба :)
Зустрічайте, Добре поїхали!
програма подорожі

Tags: , , ,

1 comment or Leave a comment
jarkokozak
dobre_poixaly
jarkokozak
Дорогі друзі, є ідея дещо змінити програму подорожі на Рівненщину 15-17 липня, і додати новий об'єкт - Базальтові стовпи. Для цього у програмі подорожі потрібно зробити корекцію, прибрати Бистричі, і, можливо, трохи пізніше повернутися до Києва.

фото Христина Музичук
переглянути календар подорожей
ще фотоCollapse )

Tags: , , ,

Leave a comment
jarkokozak
dobre_poixaly
jarkokozak

Традиційний щорічний проект "Відпустка в Карпатах" стартує 23 липня.Програма нового експериментального заїзду.

Tags: , ,

Leave a comment
jarkokozak
dobre_poixaly
jarkokozak

В суботу, 4 червня наша спільнота називатиметься "Добре полетіли"!
Спільно з нашими партнерами ПоліссяONE ми вирушаємо в новий маршрут, цього разу по воді. Ракета на підводних крилах "Полісся-1" стартує від Річкового вокзалу, рухаємось вгору по Дніпру, заходимо в гирло Десни і просуваємось вгору, аж поки крила не почнуть човгати по дну :)
Фотографуємо навколишні краєвиди (обіцяють поля півників сибірських), слухаємо історію реконструкції цього чудового корабля і повертаємось на поштову Площу через дві з половиною години.
Тривалість програми: 18:00 - 20:30.
Вартість програми: 290 грн. з особи
Реєстрація: dobre.poixaly@gmail.com
(для участі в подорожі обов'язкова попередня реєстрація і оплата)
UPD: подорож для дорослих
‪#‎добрепоїхали‬

Tags: , ,

Leave a comment