?

Log in

No account? Create an account

dobre_poixaly's Journal

Social capital

  • less than 10
Name:
Клуб екологічного туризму "Добре поїхали"
Location:
Membership:
Open
Posting Access:
Anybody , Moderated
Description:
Організація клубних мандрівок Україною, екологічний туризм, блогерські тури
КЛУБ АКТИВНОГО ТА ЕКОЛОГІЧНОГО ТУРИЗМУ

Спільнота мандрівників "Добре, що ми поїхали" створена для організації спільних мандрівок, блогерських турів, подорожей, екскурсій. Основний напрямок діяльності - активний туризм та екологічний туризм, організація подорожей до заповідників та національних парків, еколого-просвітницька діяльність. Ми співпрацюємо з більшістю об'єктів природно-заповідного фонду, та допомагаємо новоствореним заповідникам та нацпаркам створювати екомаршрути, розвивати екологічний туризм. Авторами маршрутів, гідами на екостежках є наукові співробітники заповідників та нацпарків, що найбільше відрізняє наші програми серед інших.


Будь-хто з учасників клубу може розміщувати будь-які оголошення про спільні подорожі, чітко вказуючи: час виїзду і приїзду, маршрут, вартість туру, умови реєстрації, контакти. Будь-хто з учасників спільноти може розміщувати тут свої фотозвіти, якщо він анонсував цю подорож в даній спільноті. Або ж був учасником подорожі, що тут анонсувалась. Великі фотографії, довгий текст - під кат.

Також учасники спільноти можуть зареєструватись у турклубі "Унікальної України", отримуючи знижки на подорожі, організовані цією туристичною компанією.

Рекламні матеріали туристичних фірм розміщуються за узгодженням з "Унікальною Україною"
yaroslav.kozak@uu-travel.com

Categories

общество, экология, еда, животные, природа, путешествия, медицина, энергетика, напитки, архитектура, птицы, цветы

Social capital

  • less than 10

Statistics